Blog

Data publikacji:
Stopki meblowe mogą mieć różny kształt, wielkość, kolor i nieco różnić się pomiędzy sobą funkcjonalnością. Nie zmienia to jednak faktu, że są odpowiednim rozwiązaniem do różnego rodzaju mebli – tych domowych, biurowych czy nawet przemysłowych. Za ich najważniejszą cechę uznaje się zapewnianie stabilności, co sprawdza się przykładowo na śliskiej lub krzywej podłodze.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Kółka to niewidoczne na pierwszy rzut oka elementy, które w znaczny sposób podnoszą komfort użytkowania mebli. Dobrze sprawdzają się zarówno w nowoczesnych i przestronnych, jak i designerskich i niewielkich wystrojach wnętrz. Kółka w formie rolek meblowych dodatkowo usprawniają ich montaż. Dowiedz się, w jakich meblach się sprawdzają oraz jakie są ich zalety.
Pokaż więcej
Data publikacji:
W wielu domach i biurach znajdują się meble, które zyskują nową funkcjonalność po dodaniu do nich kółek. Najczęściej są one wykorzystywane przy produkcji foteli i krzeseł biurowych, które dzięki kółkom stają się wygodne dla pracowników spędzających w nich długie godziny podczas pracy. Siedząc na fotelu wyposażonym w kółka, można szybko i sprawnie przemieścić się w inne miejsce biura, a także przesunąć się, jeżeli zaistnieje potrzeba wyjęcia dokumentów z szuflady czy wydrukowania potrzebnych do pracy formularzy bez konieczności wstawania. Kółka w fotelach biurowych zwiększają ich ergonomię.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Kółka obrotowe to nieodłączny element wielu mebli. Szczególnie często są wykorzystywane przy produkcji mebli biurowych, ponieważ niezwykle ważną cechą takich mebli jest ich mobilność. Fotel biurowy na kółkach obrotowych jest doskonałym meblem, dzięki któremu możemy swobodnie poruszać się po naszym najbliższym otoczeniu bez konieczności każdorazowego wstawania.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Rolki meblowe muszą spełniać funkcje praktyczne – chodzi o to, by te drobne elementy były w stanie ustabilizować mebel i sprawiać, że będzie go można przesuwać w dowolne miejsce. Ale czy jest to jedyna rola, jaką odgrywają te niepozornie wyglądające produkty? Okazuje się, że niekoniecznie. Rolki meblowe mogą być także estetycznym uzupełnieniem designu produktu
Pokaż więcej