Kółka meblowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kółek meblowych. To asortyment stworzony z myślą o fotelach obrotowych i innych meblach mobilnych, np. regałach, szafkach, stolikach, ściankach działowych czy akustycznych. Kółka zwiększają ich funkcjonalność, a zarazem komfort użytkowania. Sprawiają, że pomieszczenia biurowe stają się bardziej ergonomiczne, wygodne i dopasowane do potrzeb użytkowników. Ma to bardzo istotny wpływ na ich samopoczucie oraz wydajność. Coraz więcej pracodawców dostrzega, że ergonomiczne wyposażenie miejsca pracy jest jednym z czynników, który warunkuje sukces firmy.

W asortymencie mamy kilka typów produktów, w różnych rozmiarach, aby ułatwić Ci wybór takiego, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Oferujemy kółka meblowe w 2 wersjach: z hamulcem lub bez. Różne parametry naszych kółek pozwalają dobrać odpowiedni produkt do konkretnych foteli czy krzeseł biurowych. Sprawdź nasze kółka meblowe, a wśród nich kółka obrotowe:

  • z trzpieniem gwintowym – który zapewnia prosty montaż do mebla;
  • z trzpieniem i tulejką – są wyposażone dodatkowo w tulejkę, która osłania trzpień mocujący;
  • z blaszką – czyli płytką mocującą, która umożliwia łatwy i szybki montaż za pomocą wkrętów;
  • gumowane – mają gumową powłokę, która nie rysuje powierzchni oraz gwarantuje cichą eksploatację.

 

Szeroki wybór kółek do kontenerków oraz kółek do mebli biurowych

Jeśli poszukujesz kółek do kontenerków lub kółek do mebli biurowych – zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy ich doświadczonym producentem, zatem współpraca z nami przebiega sprawnie oraz wiąże się z dostarczaniem wyrobów wysokiej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że te drobne elementy spełniają ważne funkcje oraz stanowią estetyczne dopełnienia mebli. Dlatego uważamy, że tak samo jak one, muszą być wykonane z solidnych, trwałych oraz niezawodnych materiałów. Zarówno w tradycyjnych, jak i w nowoczesnych, hybrydowych biurach, kontenerki stanowią ważną część wyposażenia. Są niezbędne zwłaszcza w przypadku biurek, które nie mają szuflad.

Jeśli produkujesz kontenerki oraz innego typu meble biurowe i zależy Ci na wysokiej klasy akcesoriach meblowych – wybór naszej firmy będzie strzałem w dziesiątkę! Oferujemy kółka o różnych rodzajach i wariantach mocowań oraz o rozmaitych parametrach. Bez względu na to, czy Twoje kontenerki są w stylu industrialnym, skandynawskim czy klasycznym – u nas z pewnością znajdziesz kółka, które spełnią Twoje oczekiwania. Ponadto zyskasz pewność, że ich podstawy jezdne są wytrzymałe, a eksploatacja będzie możliwa przez wiele lat.

 

Doświadczony producent kółek do foteli

Jako producent kółek do foteli systematycznie śledzimy trendy, jakie pojawiają się w branży meblarskiej. Kiedy zaczynaliśmy naszą działalność w 1982 roku – aranżacje wnętrz biurowych, przemysłowych czy mieszkalnych prezentowały się nieco inaczej. Z biegiem lat zyskały na różnorodności i zaczęły łączyć w sobie rozmaite style. Dziś np. fotel gamingowy jest meblem, który stanowi obowiązkowe wyposażenie pokoju pasjonata gier komputerowych. Przyciąga wzrok swoim nieszablonowym designem oraz specjalnymi funkcjami, które służą ergonomii użytkowania. Kółka fotelowe to standardowe
elementy jego wyposażenia, równie istotne dla komfortu gracza, co pozostałe
części.

W przypadku wszystkich foteli ważne są m.in. rozmiary kółek, sposób ich montażu oraz nośność, czyli wytrzymałość na obciążenia. Znaczenie ma też oczywiście rodzaj bieżnika.  Podobnie jak w przypadku rolek meblowych – bieżniki kółek do foteli wykonujemy z tworzywa sztucznego, m.in. z poliamidu (PA), albo gumy. Kółka gumowe zalecamy do wrażliwych powierzchni, np. podłóg wyposażonych w panele – zabezpieczą je przed porysowaniem i smugami. Natomiast kółka z tworzyw sztucznych sprawdzą się w przypadku wykładzin i dywanów.

 

Skorzystaj z usług zaufanego producenta kółek

STAWIK to producent kółek, które znajdują zastosowanie w meblach różnego rodzaju. Kółka te świetnie sprawdzają się w przypadku foteli biurowych, kontenerów, a także szafek, regałów czy komód. Coraz bardziej popularne są także wieszaki mobilne, które mogą stanowić wyposażenie pomieszczenia, które spełnia rolę garderoby. W przeciwieństwie do tradycyjnych wieszaków są bardzo wytrzymałe i niezastąpione – zwłaszcza w przypadku ciężkich płaszczy. Meble mobilne to aktualnie pojęcie odnoszące się do znacznie szerszego asortymentu niż fotele biurowe. Cieszą się dużym zainteresowaniem i wkraczają do coraz bardziej różnorodnych przestrzeni.

Zdajemy sobie sprawę, że nasze kółka to akcesoria, które producenci wykorzystują w coraz bardziej nowoczesny sposób – do mebli o różnej wielkości, przeznaczeniu czy stylu. Dlatego jako firma z doświadczeniem oraz gronem zaufanych klientów jesteśmy zobowiązani do dostarczania asortymentu wysokiej klasy. Stale dbamy o jego jakość, a jednocześnie szybkość realizacji i atrakcyjne ceny. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym biurem — doradzimy wybór kółek meblowych i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kod: 5H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem
Kod: 6H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem
Kod: 8H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem
Kod: 9H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem
Kod: 11H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem
Kod: 12H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem
Kod: 13H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem
Kod: 14H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem
Kod: 15H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem
Kod: 17H
Kółko bez hamulca lub z hamulcem