Rolki meblowe

W naszej ofercie znajdziesz rolki meblowe, które odznaczają się wysoką wytrzymałością.
To uzupełnienie asortymentu kółek do mebli, które produkujemy od wielu lat. Odpowiadając na potrzeby rynku, klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych, oferujemy 
rolki meblowe, które wykorzystywane są m.in. przy produkcji  okuć do mebli
. Oprócz zwiększania funkcjonalności galanterii meblowej spełniają wówczas rolę dekoracyjną. Odpowiednio i gustownie dopasowane dodają meblom prawdziwego uroku, zaś wnętrzom niepowtarzalnego stylu.

W naszym asortymencie, podobnie jak w przypadku kółek obrotowych, dostępne są różne rodzaje rolek, dzięki czemu bez trudu znajdziesz produkty odpowiadające Twoim potrzebom. Każdy typ rolek możemy wyposażyć dodatkowo w bieżnik gumowy – będą wówczas występować w wersji gumowanej. Wersja plastikowa świetnie sprawdzi się w przypadku miękkich powierzchni, np. z wykładzinami, gdzie nie trzeba martwić się ewentualnymi zarysowaniami. Produkujemy m.in.:

  • rolki sztywne – małe, średnie i duże,
  • rolki proste,
  • rolki czołowe oraz rolki czołowe B,
  • rolki F,
  • rolki łożyskowane skrętne.

 

Informacja: ze względu na rozbudowę treści do tej zakładki – ostatnie zdanie z tego nagłówka zostało przeniesione do treści ostatniego nagłówka.

 

Rolki gumowane od krajowego producenta

Rolki gumowane, a dokładnie rolki wyposażone w gumowe bieżniki, stanowią świetne rozwiązanie w przypadku powierzchni, które są podatne na uszkodzenia w postaci zarysowań czy smug. Oprócz tego, że wyposażają meble w funkcje mobilne, dbają również o podłogi. Warto dodać, że w obecnych czasach dywany nie stanowią już standardowego wyposażenia mieszkań, domów, biur czy innych obiektów użyteczności publicznej. Zwłaszcza nowoczesne, minimalistyczne wnętrza są ich całkowicie lub częściowo pozbawione.

Odpowiednie zabezpieczenie posadzek ma istotne znacznie – dlatego oferujemy różne rodzaje rolek w wersji gumowanej. Dzięki temu z jeszcze większą łatwością wybierzesz te, które będą najbardziej odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Z bieżnikiem gumowym znajdziesz  u nas rolki sztywne w różnych rozmiarach, rolki proste, rolki czołowe, rolki łożyskowane. Idealnie dopasujesz je do mebli, które są przeznaczone do użytku domowego lub biurowego.

 

A może mini rolki meblowe?

W naszym asortymencie znajdują się także mini rolki meblowe. W przeciwieństwie do rolek o większych rozmiarach – bardzo delikatnie unoszą meble. Sprawiają, że meble zyskują mobilność, a zarazem są ich niemal niewidocznymi elementami. Sprawdzają się zwłaszcza w przypadku puf, szaf i regałów o mniejszych rozmiarach i obciążeniach. W zależności od kształtu mocowań oferujemy rolki sztywne mini i rolki sztywne mini podgięte. Warto dodać, że zarówno przed wyborem mini rolek, jak i pozostałych okuć meblowych, należy dokładnie zapoznać się z ich specyfikacją techniczną.

Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych wyrobów i konkurencyjne ceny rolek meblowych, a także innych akcesoriów meblowychRolki i mini rolki meblowe naszej produkcji cechują się niezawodnymi mechanizmami działania. Wykonujemy je bowiem z dużą precyzją, ze sprawdzonych oraz solidnych materiałów i przy pomocy nowoczesnych technologii. Nasi klienci nie muszą martwić się o ich sprawną i długą eksploatację. Jeśli poszukujesz rolek meblowych wysokiej klasy od sprawdzonego producenta – serdecznie zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszej oferty.