Producent akcesoriów meblowych – o firmie

Nasza firma działa na rynku już od 1982 roku. Jesteśmy producentem akcesoriów meblowych takich jak gumowe kółka obrotowe, kółka z hamulcem, ślizgi obrotowe, stopki, zaślepki konfirmatu oraz zaciski szyby.

 

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz stałe wzbogacanie naszej oferty o kolejne produkty. Misją przedsiębiorstwa jest pełne zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Współpracują z nami firmy zajmujące się produkcją stolików RTV, mebli biurowych oraz galanterii drewnianej. Zapewniamy produkcję akcesoriów meblowych w wybranym przez Państwa kolorze.

 

Czym się wyróżniamy?

 

Klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy – w tym możliwość negocjacji cen. Gwarantujemy również szybką realizację każdego zamówienia. Posiadamy własny transport. Mamy nadzieję, że docenią Państwo nasze atuty i rozpoczniemy współpracę handlową na satysfakcjonujących obie strony warunkach.  

Zachęcamy również do zapoznania się z katalogiem, w którym można dokładnie zapoznać się z naszą ofertą akcesoriów meblowych i wyrobów z tworzyw sztucznych. Informujemy również, że nasze produkty można kupować za pośrednictwem serwisu allegro.pl – aby sprawdzić ofertę, prosimy kliknąć tutaj.