Producent wyrobów z tworzyw sztucznych - firma STAWIK

Nasza firma działa na rynku już od 1982 roku. Jesteśmy producentem okuć do mebli oraz innych akcesoriów, takich jak gumowe kółka obrotowe, kółka z hamulcem, ślizgi obrotowe, stopki, zaślepki konfirmatu oraz zaciski szyby.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz stałe wzbogacanie oferty o kolejne produkty. Misją przedsiębiorstwa jest pełne zaspokajanie potrzeb klientów, którzy działają w branży meblarskiej. Współpracują z nami firmy zajmujące się produkcją stolików RTV, mebli biurowych oraz galanterii drewnianej. Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych możemy zapewnić dostawę akcesoriów w różnych formach i kolorach.Czym się wyróżniamy?

 

Klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy – w tym możliwość negocjacji cen. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia, ponieważ jesteśmy producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, a nie pośrednikiem w ich sprzedaży. Zapewniamy też własny transport. To wszystko sprawia, że czas oczekiwania na zamówienie z firmy Stawik skraca się do minimum. 

Zachęcamy do nawiązania współpracy handlowej na satysfakcjonujących obie strony warunkach. Już teraz możesz zapoznać się z naszym katalogiem, w którym dokładnie przedstawiliśmy ofertę akcesoriów meblowych i wyrobów z tworzyw sztucznych. Informujemy również, że wyroby bezpośrednio od producenta wyrobów z tworzyw sztucznych można kupować za pośrednictwem serwisu allegro.pl – aby sprawdzić ofertę, prosimy kliknąć tutaj.