Akcesoria meblowe

Zajmujesz się produkcją mebli? A może chcesz po prostu odświeżyć ich wygląd? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty akcesoriów meblowych. Wiemy, że na sukces Twojej marki, jako producenta mebli, wpływa opinia klientów, którzy kupują produkty. Dbałość o każdy detal znacznie podniesie poziom ich satysfakcji. W tej kategorii prezentujemy wyroby z tworzyw sztucznych oraz inne akcesoria meblowe. Z racji tego, że zajmujemy się ich produkcją, oferujemy najlepsze ceny i szeroki wybór, a nawet możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Nasz asortyment obejmuje zarówno stopki meblowe, jak też m.in.:

  • zaślepki meblowe do śrub konfirmatowych,
  • zaciski szyby,
  • kątowniki,
  • łączniki do rur,
  • wsporniki,
  • prowadniki,
  • obejmy do elementów metalowych.

 

Informacja: ze względu na rozbudowę treści do tej zakładki –  dalsza część treści z tego nagłówka została przeniesiona na koniec ostatniego nagłówka.

 

Estetyczne i funkcjonalne zaślepki do mebli

Produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych dla branży meblarskiej, zatem w naszej ofercie znajdują się także zaślepki do mebli. Powstają one dzięki technologii formowania wtryskowego, która jest jedną z metod obróbki tworzyw sztucznych. Wytwarzamy je zarówno na formach własnych, jak i powierzonych przez klientów. Nasze fabryki, które rozmieszczone są w całej Polsce, oraz nowoczesne wtryskarki umożliwiają nam produkcję masową zaślepek  i realizację dużej liczby dostaw. Ponadto możemy też zaoferować naszym klientom wytwarzanie zaślepek według ich pomysłów i projektów. Takie produkty mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary i kolory.

Zajmujemy się wytwarzaniem zaślepek do konfirmatu, które są doskonałym sposobem na zakrycie połączeń meblowych wykonanych za pomocą konfirmatów. Możesz je zamontować w bardzo prosty sposób – na tzw. wcisk. Dzięki tym drobnym elementom Twoje meble będą wyglądały bardziej estetycznie. Dopasowane do nich kolorystycznie zaślepki sprawią, że będą spójne pod względem wizualnym. Zapraszamy Cię do zapoznania się z ich ofertą.

 

Solidne łączniki do drewna prosto od producenta

Łączniki do drewna, jak nazwa wskazuje, służą do wykonywania połączeń elementów drewnianych. Produkujemy je z różnych materiałów oraz w rozmaitych formach i rozmiarach. Oferujemy m.in. łączniki w formie płytek perforowanych. Wykonujemy je z metalu, m.in. ze stali ocynkowanej. Znajdziesz u nas także szczepy – łączniki, które produkujemy też z plastiku. Służą one do zespalania elementów sof i tapczanów. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów – zatem możesz mieć pewność, że łączniki do drewna STAWIK są wytrzymałe oraz bezpieczne dla elementów tapicerowanych. Nasi klienci nie martwią się o to, że spowodują ich uszkodzenie.

Akcesoria, które prezentujemy w tej kategorii, są doskonałym uzupełnieniem naszej głównej oferty, którą stanowią kółka obrotowe czy nóżki meblowe. Nasze wyroby trafiają zarówno do producentów mebli, jak i klientów indywidualnych, którzy chcą wymienić określone elementy eksploatacyjne. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz również m.in. zaczep amerykański, podnośnik MOS Wiktor czy prowadnik. Majsterkujesz i chcesz z maksymalną precyzją wyznaczyć kąt prosty? Z pewnością przyda Ci się kątownik meblowy. Znajdziesz go u nas w różnych rozmiarach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W razie pytań odnośnie naszego asortymentu – zapraszamy do kontaktu. Z ogromną chęcią doradzimy również przy jego wyborze.